توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:25:03 PM 1398 / 03 / 04
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی ایدز جهت زنان خانه دار  در فرهنگسرای  فیض کاشانی برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز جهت زنان خانه دار در فرهنگسرای فیض کاشانی برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز با تاکید بر نقش خانواده در کنترل این بیماری در فرهنگسرای فیض شهرداری کاشان توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر وبا همکاری واحد آموزش سلامت در تاریخ 18/10/95برگزار گردید.

آقای دکتر هدایتی پزشک مسئول ایدز معاونت بهداشتی آگاهی و نگرش شرکت کنندگان را در مورد بیماری ایدز سنجیده و پس از نمایش کلیپهای آموزشی ایدز به شرح راههای انتقال و عدم انتقال این بیماری پرداختند. ایشان  به موج سوم بیماری اشاره و تغییر الگوی انتقال از راه تزریقی به جنسی و کاهش سن ابتلا در ایران را از نکات قابل توجه دانستند. وی افزود نقش خانواده ها در پیشگیری از انجام رفتارهای پرخطر منتج به اعتیاد ، ایدز وبیماریهای آمیزشی در فرزندان بسیار پراهمیت میباشد. در انتها به سه نفر از شرکت کنندگان با مشارکت فعال هدایایی اهدا شد.

 

ساعت : 10:9 -  روز  : پنج شنبه  - 23 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :295

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر