توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:55:27 AM 1398 / 02 / 31
 
اخبار معاونت

برگزاری ششمین جلسه کمیته فنی برنامه ایمنی آب شهر کاشان

برگزاری ششمین جلسه کمیته فنی برنامه ایمنی آب شهرکاشان

در مورخه 7/10/1395 جلسه هماهنگی اعضاء کمیته فنی برنامه ایمنی آب با دستور کار:

1-مروری بر مصوبات جلسات قبل-ارائه گزارش اقدامات انجام شده 2-شرح وظائف سازمانها و ادارات مرتبط 3- بررسی مصوبات اولین جلسه کارگروه راهبری برنامه ایمنی آب شهرستان کاشان، در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

در این جلسه لزوم تعیین موقعیت های مکانی کلیه چاه های آب مجاز و غیر مجاز موجود در حوزه آبریز منطقه و کلیه معادن و صنایع و شرکت هایی که به هر نحوی فاضلاب یا پساب خود را در محیط زیست رها میکنند و کارواش ها و آرامستان ها و ...و ارسال اطلاعات درخواستی به دبیرخانه کمیته مطرح گردید.

این جلسه با حضور، دبیر اجرائی برنامه ایمنی آب شهر کاشان، مجری برنامه ایمنی آب شرکت آب و فاضلاب شهر کاشان، نمایندگان امور منابع آب،حفاظت محیط زیست،جهاد کشاورزی،معاونت خدمات شهری تشکیل گردید. در این جلسه پس ازبحث و تبادل نظر مصوبات جلسه قرائت و مقررگردید صورتجلسه مربوطه بمنظور انجام اقدامات لازم برای کلیه ادارات و سازمانها ارسال گردد.

 

ساعت : 18:57 -  روز  : دو شنبه  - 13 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :345

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر