توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:55:11 AM 1398 / 02 / 31
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی ایدز جهت پرسنل وظیفه و کادر نیروهای مسلح کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز جهت پرسنل وظیفه و کادر نیروهای مسلح کاشان برگزار شد

در راستای استراتژی آموزش و اطلاع رسانی ایدز جلسه آموزشی به همین منظور جهت پرسنل وظیفه وکادر سپاه و گروه  نهم پدافند هوایی عاشورا در تاریخ ا/10/95 توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی کاشان برگزار گردید.

باتوجه به اهمیت تشخیص به موقع بیماری ایدز و رفع انگ زدایی در خصوص بیماری ایدز، آموزش آحاد مردم بویژه جوانان و افراد ذی نفوذ میتواند به رفع این مشکل کمک کند. در همین راستا دکتر هدایتی پزشک هماهنگ کننده ایدز دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور در بین پرسنل وظیفه و کادر نیروهای مسلح نسبت به بیان اهمیت بیماری ایدز و راههای انتقال بیماری نکات مهمی را بیان نمودند . ایشان به ذکر رفتارهای پر خطر و نقش مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری در کمک به افراد دارای رفتار پرخطر اشاره کردند و خواستار همکاری بیشتر تمام مردم در امر شناسایی به موقع بیماری شدندایشان همچنین متذکر شدند که کلیه خدمات مرکز مشاوره رفتاری بیماری ایدز رایگان میباشد. در پایان  پمفلت های ایدز بین شرکت کنندگان توزیع شد.

 

ساعت : 18:22 -  روز  : شنبه  - 11 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :387

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر