توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:47:16 AM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

دومین نشست آموزشی داوطلبان سلامت متخصص ادارات وسازمانها برگزار شدکاشان

دومین نشست آموزشی داوطلبان سلامت متخصص ادارات وسازمانها برگزار شد

دومین نشست فصلی داوطلبان متخصص ادارات وسازمانها درتاریخ 23/5/95 با حضور 16نماینده  ازسازمانها، ادارات شهرستان کاشان با هدف ارتقاء سطح آگاهی بهداشتی داوطلبان متخصص سازمانها و ادارات وحساس سازی سازمانها و ادارات نسبت به مشکلات سلامت ، در سالن زنده یاد رعیت معاونت بهداشتی برگزار گردید.

درابتدا خانم امیدی مسئول جلب مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی درارتباط با اهمیت برنامه داوطلبان سلامت متخصص و نحوه همکاری آنان با معاونت بهداشتی مطالبی ایراد نمودند . سپس سرکارخانم محبوبی کارشناس آموزش سلامت به بیان کلیات برنامه خودمراقبتی و نحوه اجرای آن در ادارات و سازمانهای شهرستان پرداختند و در خصوص فعالیت یکی از داوطلبان ( سازمان حسابرسی و مالیاتی ) طی سه ماهه فصل بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

در ادامه جلسه آقای نمدیان کارشناس واحد غیر واگیر درمورد اهمیت تحرک و فعالیت بدنی و تأثیر آن بر کاهش بیماریهای غیرواگیر از جمله بیماریهای قلبی و عروقی ، فشار خون ، دیابت و افسردگی باتوجه به اینکه در جوامع کنونی از میزان فعالیت بدنی و ورزش کاسته شده است تأکید کردند.

 

ساعت : 18:57 -  روز  : دو شنبه  - 25 /  5 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :438

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر