توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:40:47 AM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

جلسه برون بخشی اجرای برنامه عملیاتی ایدز

برگزاری جلسه برون بخشی اجرای برنامه عملیاتی ایدز

جلسه هماهنگی با ادارات مرتبط در اجرای برنامه استراتژیک ایدز در معاونت بهداشتی تشکیل شد. این جلسه با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان ادارات مرتبط شامل ، مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر ،زندان ،فرماندهی انتظامی،اداره آموزش و پرورش،بهزیستی،اداره تعاون، نظام پزشکی ،تبلیغات اسلامی ،بیمه سلامت ،بیمه خدمات درمانی ،تشکیل شد.

در ابتدا آقای نعمتیان مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر آخرین آمار و اطلاعات را در مورد وضعیت ایدز در جهان و کشور ارائه نمودند. سپس حدود انتظارات از مدعوین را ارائه دادند.

سپس آقای دکتر هدایتی ،پزشک برنامه ایدز دانشگاه،در خصوص معرفی مرکز مشاوره ایدز ومشکلات مراقبت ودرمان توضیح دادند.درادامه آقای عباسی درخصوص نقش سازمانها، کمیته های فنی و نحوه تدوین برنامه عملیاتی ایدز ارائه نمودند.نهایتاً جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون چالشها با تصویب مصوبات به کار خود پایان داد.

 

ساعت : 11:36 -  روز  : دو شنبه  - 25 /  5 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :408

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر