توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:42:55 AM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه هماهنگی بین واحدی بیماریهای واگیرکاشان

برگزاری جلسه هماهنگی بین واحدی بیماریهای واگیر

جلسه بین واحدی گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی با کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد.

در ابتدای جلسه مصوبات جلسه قبل قرائت و نتیجه اقدام و پیگیری همکاران در تحقق مصوبات بررسی شد که 88 درصد مصوبات جلسه قبل محقق شده بود. در این جلسه مسائل مشکل پس آب فاضلاب شهرستان کاشان و پیشگیری از تبعات شیوع بیماریهای واگیر،اطلاع رسانی در خصوص بیماری سالک و نقاط بحرانی از نظر بیماریهای منتقله از آب و غذا مورد بحث قرار گرفت .

آقای نعمتیان مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر ضمن تشکر از همکاران  به جهت تلاش در زمینه پیگیری مصوبات بر اقدام هم جانبه در راستای تحقق برنامه عملیاتی معونت بهداشتی وزارت متبوع تاکید و خواستار برآورد بودجه لازم جهت تحقق اهداف برنامه فوق شدند.

 

ساعت : 8:37 -  روز  : سه شنبه  - 19 /  5 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :364

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر