توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:32:06 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه پیشگیری از بیماری وبا(التور) برای بهگران بهداشت حرفه ای  کاشان

برگزاری جلسه پیشگیری از بیماری وبا(التور) برای بهگران بهداشت حرفه ای

جلسه آموزشی پیشگیری از بیماریهای  منتقله از آب و غذا با محوریت التور (وبا) در  سالن مرحوم رعیت برای بهگران بهداشت حرفه ای  برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای صالحی وضعیت بیماریهای  اسهالی  و وبا در کشور عراق و  ایران را بیان نمودند. وی شایع ترین راه انتقال وبا را مصرف آب آشامیدنی آلوده دانست و تصریح کرد:‌ به همین منظور و با فرا رسیدن فصل گرما و نیاز بیشتر به مصرف آب آشامیدنی، خودداری استفاده از یخ غیر بهداشتی، شنا نکردن در آب رودخانه، جوی ها و استخرهای آلوده و عدم خرید مواد خوراکی از دستفروشان ضروری است. ایشان همچنین راهکارهای کنترل و پیشگیری ازاین بیماریها را جهت شرکت کنندگان تشریح  و ضمن نمایش یک قطعه فیلم کوتاه در مورد بیماری وبا، جلسه با طرح پرسش و ارائه پاسخ و  توزیع تراکت بیماری وبا به کار خود پایان داد.

 

ساعت : 11:48 -  روز  : سه شنبه  - 15 /  4 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :491

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر