توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:33:50 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

جلسه کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه برگزارشدکاشان

جلسه کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه برگزارشد

جلسه کمیته کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه در خصوص اجرای برنامه گروه کاهش خطر بلایا با حضور مدیر محترم مرکز مدیریت و کنترل حوادث شهرستان کاشان جناب آقای مهندس مزروعی و معاون فنی و مسئولین گروههای فنی معاونت در سالن زنده یاد محمد تقی رعیت برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس فتحی مقدم مدیر گروه خطر بلایا موارد مطرح شده در جلسه قبل را مورد بررسی قرار داده و اذعان نمودند eopمعاونت در حال تکمیل و در اسرع وقت به سطوح بالاتر ارجاع می شود.

در ادامه مهندس سلمانی سیستم فرماندهی معاونتics معاونت را تشریح و وظایف گروههای فنی را تبین نمودند و در پایان جلسه جناب آقای مهندس مزروعی به سئوالات اعضای کمیته پاسخ دادند.

 

ساعت : 13:56 -  روز  : یکشنبه  - 30 /  3 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :475

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر