توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

4:42:42 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

 برگزاری جلسه آموزش بیماری وبا(التور) در مسجد شامخی کاشان

برگزاری جلسه آموزش بیماری وبا(التور) در مسجد شامخی کاشان

جلسه آموزشی بیماریهای منتقله از آب و غذا با محوریت التور (وبا)  بعد از نمار مغرب و عشا در مسجد شامخی واقع در خیابان شهید بهشتی  بزای نماز گزاران برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای صالحی وضعیت بیماریهای  اسهالی و وبا در عراق و  کشور را بیان نمود ند.  وی، شایع ترین راه انتقال وبا را مصرف آب آشامیدنی آلوده دانست و تصریح کرد:‌ به همین منظور و با فرا رسیدن فصل گرما و نیاز بیشتر به مصرف آب آشامیدنی، ضروری است از یخ و آب بهداشتی استفاده نموده و از شناکردن در آب رودخانه، جوی ها و استخرهای آلوده پرهیز شود. ایشان همچنین راهکارهای کنترل و پیشگیری از این بیماریها را جهت شرکت کنندگان تشریح نمودند و پس از نمایش فیلم کوتاهی در مورد بیماری وبا، جلسه با طرح پرسش و پاسخ و  توزیع تراکت وبا به کار خود پایان داد.

ساعت : 8:54 -  روز  : چهار شنبه  - 12 /  3 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :474

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر