توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:36:42 PM 1399 / 03 / 17
 
اخبار معاونت

امحاء 18 تن گلاب ، عرقیجات و شربتهای رنگی غیر بهداشتی و فاقد مشخصات بهداشتی کاشان

با شروع طرح بسیج سلامت نوروزی صورت گرفت:

امحاء 18 تن گلاب ، عرقیجات و شربتهای رنگی غیر بهداشتی و فاقد مشخصات بهداشتی

با شروع  طرح بسیج سلامت نوروزی طی مراسمی حدود 18 تن گلاب ، عرقیجات و شربتهای رنگی غیر بهداشتی و فاقد مشخصات بهداشتی امحا شد.

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم، ضمن تقدیرو تشکراز پرسنل بهداشت محیط، پلیس راه و ادارات فعال در برنامه نوروزی، استفاده از شربتهای رنگی غیر مجاز را ممنوع اعلام کرد و از همشهریان و مسافرین عزیز خواست در صورت مشاهده محصولات  فاقد مشخصات لازم از قبیل پروانه ساخت و شناسه نظارت در سطح شهر با سامانه 190 بهداشت تماس حاصل نموده و گزارش تخلف بهداشتی را اعلام نمایند.

مهندس فتحی مقدم مدیرگروه بهداشت محیط دانشگاه ضمن تشکر از مراجع قضایی اظهار داشت: در طول سال گذشته علاوه بر تعطیل نمودن کارگاهها وانبار نگهداری گلاب و عرقیات پرونده متخلفین به مراجع قضایی ارسال گردیده و با آنان برخورد قانونی انجام شده است .

گفتنی است در مراسم معدوم سازی گلاب ، عرقیجات و شربتهای رنگی غیر بهداشتی و فاقد مشخصات بهداشتی که در روز چهارشنبه مورخ 12/12/94 در مرکز بهداشتی فاطمیه زیدی برگزار شد، معاون بهداشتی دانشگاه و مسئولین ادارات مرتبط از جمله : فرمانداری ویژه ، دادگاه عمومی و انقلاب ، تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن وتجارت،  میرات فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری، نیروی انتظامی ، شهرداری ، خبرگزاری و اتاق اصناف حضور داشتند.

 

ساعت : 9:16 -  روز  : یکشنبه  - 16 /  12 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :480

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر