توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:38:38 PM 1399 / 01 / 13
 
اخبار معاونت

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت:کاشان

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت:

برگزاری همایش برنامه تامین و ارتقاء مراقبتهای اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان مناطق شهری

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، معاون بهداشتی دانشگاه به همراه جمعی از کارشناسان مسئول معاونت بهداشتی در همایش برنامه تامین و ارتقاء مراقبت­های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان مناطق شهری به سئوالات پرسنل شاغل در حوزه معاونت بهداشتی پاسخ دادند.

دکتر سید علیرضا مروجی در این همایش که در تاریخ 09/10/1394 برگزار گردید، ضمن تقدیر از اقدامات همکاران فعال در زمینه طرح تحول سلامت ابراز امیدواری کرد: با اجرای هر چه دقیق تر این طرح شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر بهداشتی - درمانی در شهر کاشان باشیم.

این گزارش حاکیست: معاون بهداشتی، به منظور شفاف سازی و پاسخگویی به ابهامات و سئوالات احتمالی کارکنان در خصوص اجرای برنامه تامین و ارتقای مراقبت­های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان مناطق شهری پاسخ دادند.

لازم به ذکر است ارائه خدمات سلامت به عشایر، روستائیان و شهرهای زیر 20 هزار نفر، تامین و ارتقاء مراقبت­های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان در مناطق شهری از برنامه­ های طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت میباشد.

 

ساعت : 11:17 -  روز  : جمعه  - 11 /  10 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :636

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر