توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:00:49 PM 1399 / 03 / 17
 
اخبار معاونت

اولین کمیته اجرایی ارتقاء فعالیت فیزیکی دانش آموزان و نوجوانان برگزار شدکاشان

اولین کمیته اجرایی ارتقاء فعالیت فیزیکی دانش آموزان و نوجوانان برگزار شد

در راستای عملیاتی نمودن پروتکل اجرایی ارتقاء فعالیت فیزیکی دانش آموزان و نوجوانان شهر کاشان " اولین کمیته اجرایی" ارتقاء فعالیت فیزیکی دانش آموزان شهر کاشان با بهره گیری از ارتباطات و همکاریهای بین بخشی " با حضور روسای کارگروههای آموزش و اطلاع رسانی، توسعه محیط های فعالیت بدنی و مشارکت اجتماع در توسعه فعالیت بدنی در دفتر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر مروجی –معاون بهداشتی دانشگاه و مدیر اجرایی پروژه به مرور مصوبات اولین کمیته راهبردی و بررسی مداخلات اجرایی و مطرح نمودن برخی فعالیت های پیشنهادی توسط کارگروهها پرداختند و در ادامه روسای کارگروه ها، نظرات و دیدگاه های خود را ارائه نمودند. پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء و مدعوین مصوبات جلسه اعلام گردید.

 

ساعت : 8:17 -  روز  : چهار شنبه  - 4 /  9 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :440

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر