توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:23:16 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

کمیته ارزیابی برنامه های آموزشی معاونت برگزار شد کاشان

کمیته ارزیابی برنامه های آموزشی معاونت برگزار شد

هفتمین جلسه شورای آموزشی معاونت ( کمیته  ارزیابی برنامه ها ) برگزار شد. دراین جلسه برنامه های« بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن» و « هپاتیت BوC»از واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر و برنامه های« آشنایی با مفاهیم واصطلاحات مدیریت حوادث و بلایا » و  « آشنایی با روشهای کنترل ناقلین و انواع پمپ های سم پاش »  از واحد بهداشت محیط ارزیابی و تایید شد.

از سری برنامه های آموزش مداوم «کنفرانس علمی یک روزه عفونت و حاملگی»برای گروه هدف پزشک و ماما ،«کنفرانس علمی یک روز تشخیص و برخورد با هیپر لپیدمی»برای گروه هدف پزشک و «کارگاه تغذیه و بیماریهای قلب و عروق» برای گروه های هدف علوم تغذیه و بهداشت در تغذیه مصوب شد.

مصوبات جلسه در خصوص نحوه اجرای برنامه های مذکور به اعضا و واحد های مربوطه ابلاغ گردید.

 

ساعت : 9:37 -  روز  : پنج شنبه  - 5 /  6 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :532

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر