توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:13:02 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی  بیماری ایبولا و مرس جهت پرسنل  115برگزار شدکاشان

جلسه آموزشی بیماری ایبولا و مرس جهت پرسنل 115 برگزار شد

  دو جلسه آموزشی در تاریخ 31/5/1394 و 1/6/1394 در سالن اجتماعات بیمارستان متینی برای تمامی پرسنل 115 شهرستان کاشان با همکاری همکاران واحد آموزش فوریتهای پزشکی  توسط کارشناسان گروه بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی برگزار شد.

 با توجه به نقش آموزش و اطلاع رسانی در پیشگیری از بیماری مرس و ایبولا و توجه به شیوع این بیماریها در جهان  و توجه به اعزام زائران حج تمتع به عربستان و جهت آمادگی در پرسنل115 در برگشت رعایت احتیاطات استاندارد  برگزار گردید.

در این جلسه عامل کوروناویروس (مرس) ایبولا،  نحوه سرایت، راههای پیشگیری از بیماری و...  جهت شرکت کنندگان تشریح شد و به صورت عملی اصول رعایت بهداشت دست و شستشوی استاندارد دست و  نحوه پوشیدن کیت حفاظت فردی در ماموریت پرسنل 115 تمرین شد.

 

ساعت : 7:51 -  روز  : دو شنبه  - 2 /  6 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :461

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر