توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:43:22 PM 1399 / 01 / 13
 
اخبار معاونت

عملیات مبارزه با ناقل ومخزن بیماری سالک درکاشان

عملیات مبارزه با ناقل ومخزن بیماری سالک درکاشان

عملیات مبارزه با ناقل بیماری سالک توسط کارشناسان گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر و بهداشت محیط معاونت بهداشتی در مناطق  راوند، فین و زیدی  شروع شد.

در این عملیات طبق دستورالعمل کشوری مبارزه با سالک ، سمپاشی در منازل بیماران، منازل اطراف بیمار و مخروبه های مرتبط با منازل بیماران در مناطق آلوده طی 20 روز انجام شد.

در همین راستا جهت مبارزه با مخزن بیماری سالک عملیات جونده کشی طی 2 مرحله درمناطق آلوده انجام شد.که مرحله اول عملیات در اردیبهشت ماه و مرحله دوم عملیات در خردادماه سال جاری در مناطق سن سن و آبشیرین به مساحت 1400  هکتار   و همچنین در مناطق روستایی و حاشیه شهرستان آران وبیدگل به میزان  2500  هکتار انجام شد .

 

ساعت : 10:2 -  روز  : شنبه  - 6 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :619

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر