توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:08:23 PM 1399 / 01 / 21
 
اخبار معاونت

کوی منتهی به مرکز آموزش بهورزی بنام زیبای بهورز نامگذاری شد. کاشان

کوی منتهی به مرکز آموزش بهورزی بنام بهورز نامگذاری شد

بهره‌مندی از سلامت، اساس تمام امور زندگی است و انجام هر کاری برای دنیا و آخرت نیاز به سلامتی دارد. سلامت و امنیت دو نعمت الهی است که باید قدر آنها را بدانیم و کسانی را که در تأمین این دو نعمت می‌کوشند، تکریم کنیم.

 

بهورزان به واسطه نوع ارائه خدمات از جایگاه ویژه ای در نظام سلامت برخوردار می باشند.طرح  سیستم بهداشت و درمان ایران به عنوان الگو در منطقه مدیون زحمات بهورزان در روستاهاست. مرکز آموزش بهورزی سعی دارد به مناسبتهای مختلف و به شیوه های گوناگون قدردان زحمات این قشر برخاسته از دل مردم محروم روستایی باشد .

 

نام گذاری معابر، کوچه ها و خیابان های شهر به ویژه بزرگراه ها در هر کشور می تواند بیانگر ارزش ها، باورها و تمدن آن کشور بوده و از طرفی ابزاری برای زنده نگه داشتن برخی رویدادها، شخصیت ها و ارزش های تاریخی باشد.
 


بر این اساس مدیریت مرکز آموزش بهورزی پس از چندین سال پیگیری با همکاری شهرداری و اعضای  شورای شهر موفق شد کوی منتهی به مرکز آموزش بهورزی را به نام "کوی بهورز"نامگذاری نماید.همدلی این سازمان با دانشگاه جای بسی تقدیر و تشکر دارد.این کوچه که یاد آور خاطرات زیادی از دوران تحصیل و بازآموزی برای بهورزان منطقه می باشد بنام آنان مزین شد.

 

ساعت : 12:13 -  روز  : جمعه  - 1 /  3 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :593

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر