توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:42:47 PM 1399 / 01 / 21
 
اخبار معاونت

شرکت تیم معاونت بهداشتی  کاشان در چهارمین مانور کشوری فوریتهای سلامت محیط با نام شهید 'محسن باقری' در بندر عباس

شرکت تیم معاونت بهداشتی کاشان در چهارمین مانور کشوری فوریتهای سلامت محیط با نام شهید 'محسن باقری' در بندر عباس

چهارمین مانور کشوری فوریت های سلامت محیط به نام مانور شهید محسن باقری در منطقه عملیاتی سرخون،ایسین و تازیان در اطراف شهر بندر عباس برگزار شد.

این مانور از تاریخ 24/11/93لغایت 26/11/93با همکاری اداره کل پدافند غیر عامل استانداری و به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان هرمزگان استان هرمزگان برگزار گردید که هدف از برگزاری این مانور آمادگی و توانمندسازی نیروهای بهداشت محیط و مبارزه با بیماریها کشور به منظور دستیابی به برنامه های پیش بینی شده در راستای تامین سلامت مردم در شرایط اضطراری و بلایا و همچنین هماهنگی بیشتر نیروهای بهداشتی در مقابله با بیماری های منتقله از آب و غدا و بیماری های تنفسی می باشد.

شایان ذکر است تیم معاونت بهداشتی کاشان شامل پرسنل بهداشت محیط و مبارزه با بیماریهای واگیر با تجهیزات به صورت هوایی به این مانور اعزام گردید.

 

ساعت : 8:0 -  روز  : پنج شنبه  - 7 /  12 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :620

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر