توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:41:57 PM 1402 / 03 / 08
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه هماهنگی با نمایندگان موسسه خیریه محکم

به منظور آشنایی با اهداف و برنامه های موسسه خیریه محکم در زمینه شناسایی و درمان کودکان مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی، جلسه ای با حضور معاون فنی معاونت بهداشت، کارشناس مجمع خیرین دانشگاه ، رئیس گروه سلامت خانواده، کارشناس کودکان معاونت بهداشت و کارشناسان کودکان شهرستان ها، کارشناس واحد غیرواگیر و کارشناس مدیریت شبکه  و  نمایندگان این موسسه، در سالن زنده یاد رعیت معاونت بهداشت برگزار شد.

در این جلسه در خصوص بیماری های تحت پوشش این موسسه و فرایند ارجاع و درمان این بیماران مطالبی ارائه شد. سپس در خصوص همکاری واحدهای تحت پوشش معاونت بهداشت در شناسایی و ارجاع این کودکان به موسسه محکم تصمیماتی اتخاذ گردید.

ساعت : 14:12 -  روز  : دو شنبه  - 25 /  2 / 1402 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :32

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر