توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:14:01 PM 1399 / 01 / 21
 
اخبار معاونت

همایش پیاده روی خانوادگی سلامت روان در شهرک 22 بهمن برگزار شد.کاشان

همایش پیاده روی خانوادگی سلامت روان در شهرک 22 بهمن برگزار شد.

همایش پیاده روی خانوادگی در تاریخ با حضور 60 نفر از اهالی منطقه و همراهی پرسنل مرکز بهداشتی درمانی شهرک 22 بهمن برگزار شد.
 

در این همایش مربی آموزش دیده مرکز بهداشتی درمانی پیرامون موضوعاتی همچون نشانه‌های استرس، منشا کلی استرس‌های روزمره، کسانی که در معرض سطح استرس بالا هستند و ارتباط استرس با بیماری جسمی مطالبی را ارائه نمودند و در ادامه بیان کردند:

 

اغلب وقتی مسایل زندگی آنقدر زیاد و پیچیده می‌شوند که نمی‌توانیم آنها را مدیریت کنیم، احساس استرس می‌کنیم. وقایع منفی و همچنین وقایع مثبت، می‌توانند سرمنشا استرس باشند –خصوصاً آنهایی که باعث تغییرات عظیم یا تحولی در زندگی عادی ما می شوند.

 

ایشان در خصوص راهکارهای کنار آمدن با استرس بیان کردند: هیچ راه «درست» یا «غلطی» برای کنار آمدن با استرس وجود ندارد. تحقیقات نشان داده اند اگر روشی برای یک نفر خوب باشد، ممکن است برای فرد دیگری مناسب نباشد و روشی که تحت یک سری شرایط خاص جواب می‌دهد، ممکن است در شرایط دیگر جواب ندهد.در پایان به سوالات شرکت کنندگان پیرامون استرس و راهکارهای مقابله با آن پاسخ داده شد.

 

ساعت : 13:49 -  روز  : چهار شنبه  - 30 /  7 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :643

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر