توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

1:32:28 PM 1399 / 01 / 11
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط موثر برای پرسنل اداره آب و فاضلاب کاشان برگزار شد.

کارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط موثر برای پرسنل اداره آب و فاضلاب کاشان برگزار شد.

این کارگاه آموزشی که در تاریخ 28/7/93  با هدف آشنایی و توانمندسازی پرسنل اداره آب و فاضلاب در زمینه مهارت برقراری ارتباط موثر برگزار شد، کارشناس بهداشت روان به ارائه و توضیح موضوعاتی همچون تعریف ارتباط و عناصر آن، ویژگی های ارتباط سالم و اهمیت آن در حیطه های مختلف زندگی و عوامل تقویت کننده و موانع ارتباط سالم پرداختند و در ادامه بیان کردند:

 

 توانایی برقراری ارتباط درست یک مهارت است. هیچ فردی با چنین مهارتی به دنیا نمی آید، بلکه افراد در طی دوران زندگی به تدریج این مهارت را می آموزند. وی افزود: افرادی موفق ترند که بتوانند کمبودهای خود را در این زمینه شناخته و در جهت رفع آنها و یادگیری روش های بهتر اقدام کنند.
 

شرکت کنندگان در این کارگاه با ایفای نقش، کار گروهی و پرسش و پاسخ در مباحث مطروحه مشارکت داشتند.

 

ساعت : 12:57 -  روز  : چهار شنبه  - 30 /  7 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :740

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر