توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:55:13 PM 1401 / 07 / 13
 
اخبار معاونت

کمیته مرگ و میر خارج بیمارستانی کودکان 59-1 ماهه

کمیته مرگ و میر خارج بیمارستانی کودکان 59-1 ماهه

با توجه به اهمیت سلامت کودکان زیر 5 سال و پیشگیری از مرگ و میر و معلولیت این گروه سنی، کمیته ای با حضور معاون بهداشت و نمایندگان سازمان ها و نهادهای مرتبط دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در دفتر معاونت بهداشت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر دلاوری در خصوص اهمیت پیشگیری از مرگ و میر کودکان 59-1 ماهه و لزوم شناسایی علل بروز مرگ های خارج بیمارستانی و در اثر حوادث در این گروه سنی توضیحاتی داد.

سپس دکتر نخی، رئیس گروه سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشت علل بروز مرگ های کودکان در سال 1401 و روند مرگ کودکان در 5 سال اخیر را بیان نمود و سناریوی مرگ کودکان زیر 5 سال شهرستان کاشان در سال 1400 را ارائه داد.

در ادامه در خصوص پیگیری و اجرای مصوبات جلسه قبل توسط حضار مطالبی مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر جلسه خاتمه یافت.

ساعت : 9:14 -  روز  : سه شنبه  - 22 /  6 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :86

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر