توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:17:17 PM 1401 / 07 / 13
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی تغییر رفتار درمیانسالی حسینیه روستای ویدجا

جلسه آموزشی تغییر رفتار درمیانسالی در حسینیه روستای ویدجا

تغییر رفتار حتی در زمان‌هایی که خودتان، تصمیم به انجام آن گرفته باشید نیز کار ساده‌ای نخواهد بود. دشواری این کار در مورد رفتارهایی که تبدیل به یک عادت شده‌اند، بیشتر است. اما گاهی تنها دلیل دشوار به نظر رسیدن تغییر عادات رفتاری، ندانستن روش درست برای تغییر است. برای هر رفتار روش مخصوصی می‌توان در نظر گرفت. در حقیقت برای تغییر یک عادت باید عادت یا رفتار مناسب دیگری را جایگزین عادت قبل کنید.

به این منظور جلسه آموزشی در حسینیه روستای ویدجا برای زنان 30 تا 60 ساله درخصوص تغییر رفتار و سبک زندگی سالم برگزار گردید و روشها و راهکارها و مدلهای تغییر رفتار آموزش داده شد و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این زمینه پاسخ داده شد.

ساعت : 14:25 -  روز  : یکشنبه  - 13 /  6 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :51

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر